Atrakcje na PGA

W strefie ASUS ROG czekają na Was stanowiska z najnowszą odsłoną Call of Duty!

Black Ops IIII to tytuł kolejnej odsłony cyklu Call of Duty, a zarazem czwartej części podserii Black Ops. Akcja Call of Duty: Black Ops IIII toczy się pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w Call of Duty: Black Ops II a fabułą Call of Duty: Black Ops III.
W przeciwieństwie do poprzedniczek produkcja nie posiada kampanii dla pojedynczego gracza – zamiast tego autorzy zdecydowali się opowiedzieć historie związane z poszczególnymi Specjalistami, które poznajemy w trakcie zabawy w trybie multiplayer.

Runda kwalifikacji do międzynarodowego turnieju Join the Republic Community Challenge!

ASUS ROG oraz Intel zapraszają wszystkich graczy CS:GO oraz PUBG do zaprezentowania swoich umiejętności w międzynarodowym turnieju Join the Republic! To właśnie na PGA będziecie mieli możliwość zakwalifikowania się do rozgrywek i reprezentowania swojego kraju w dalszych meczach.
Chcecie zobaczyć więcej? Zapraszamy do obejrzenia trailera!

Spotkanie z popularnym Jakubem „Kromką” Górką!

Streamer, youtuber zajmujący się takimi seriami jak Battlefield, Rainbow Six Siege czy Escape from Tarkov. W trakcie trwania PGA pojawi się na strefie ASUS ROG - zagrajcie razem i przekonajcie się czy sprostacie rzuconemu Wyzwaniu ROG.

Pościgamy się też w najnowszą Forze Horizon

Jeśli nie jesteście fanami FPS-ów - nic straconego. ASUS ROG przygotował w swojej strefie specjalne stanowiska, gdzie będziecie mogli zmierzyć się w emocjonujących wyścigach w Forzy Horizon 4!

Będziecie mogli przetestować najnowszy sprzęt ROG

W strefie ASUS ROG na PGA będziecie mieli możliwość ogrania najświeższych nowinek technologicznych, między innymi nowego przestawiciela rozszerzonej rodziny produktów ASUS Republic of Gamers - ASUS ROG Phone. Zobaczcie jak sprawuje się w akcji.

Będziecie mogli wygrać sprzęt ASUS ROG oraz gadżety!

Na stoisku nie zabraknie konkursów, turniejów oraz okazji do zdobycia cennych nagród oraz upominków od ASUS ROG!

Zapraszamy na strefę ASUS ROG na PGA!

Poznaj produkty ASUS ROG

ASUS ROG GM501 Zephyrus
ASUS ROG GM501 Zephyrus

z procesorem Intel® Core™ i7

Dowiedz się więcej
ASUS ROG G703
ASUS ROG G703

z procesorem Intel® Core™ i9

Dowiedz się więcej
ASUS ROG Strix GL504 SCAR
ASUS ROG Strix GL504 SCAR

z procesorem Intel® Core™ i7

Dowiedz się więcej
Intel
Ultrabook, Celeron, Celeron Inside, Core Inside, Intel, logo Intel, Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside, logo Intel Inside, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, vPro Inside, Xeon, Xeon Phi , Xeon Inside i Intel Optane są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej podmiotów zależnych w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach.